Wypadałoby się przywitać

Panie i panowie! Chłopcy i dziewczęta! Witam was serdecznie na najlepszym polskim blogu o Netrunnerze! <owacje z taśmy> Od razu uprzedzam, iż nie jest to całkowity brak skromności z mojej strony, lecz kwestia braku jakiejkolwiek konkurencji w tym aspekcie na polskim rynku.

Przedstawiać się nie ma sensu, gdyż pewnie 90 % odwiedzających będzie mnie doskonale kojarzyć jak nie z reala, to chociaż z polskiego forum Netrunnera, gdzie również udzielam się pod identycznym nickiem.

Będziecie tutaj mogli znaleźć m.in. relacje z niektórych turniejów, pomysły na ciekawe talie czy przeróżne rankingi kart. Nie zabraknie również przemyśleń, mini recenzji, czy głębszych analiz  i strategii. Pamiętajcie tylko, iż nie jestem najlepszym graczem Netrunnera w Polsce. Ba! Nie jestem nawet w pierwszej dziesiątce czy dwudziestce (na Mistrzostwach Polski zająłem 28 miejsce). Stąd większość informacji będzie tutaj przedstawiana z mojego punktu widzenia. MOJEGO!

Piszę o tym nie bez powodu, gdyż Ci którzy mnie znają (oraz Ci którzy będą mieli okazję mnie poznać za pomocą m.in. wpisów), wiedzą że mam bardzo specyficzne podejście do Netrunnera i zwykle dążę do tego, aby się nim po prostu bawić, a nie tylko dążyć do wygranych.

Tak więc, nie pozostaje mi nic innego jak ładnie się pożegnać i mieć nadzieję, że spotkamy się tutaj ponownie niebawem.

DO-WI-DZE-NIA! 🙂